Messi nyilatkozata, az iráni játékosok hallgatása, Grealish gólöröme – a focivébé hétfői napjának legérdekesebb eseményei

Három egész jó és sok gólt hozó mérkőzéssel folytatódott tegnap a katari labdarúgó-világbajnokság. A pályán és azon kívül is zajlottak az események, úgyhogy a Sportudvar összefoglalja a hétfői nap legérdekesebb történéseit, benne egy argentin sztár nyilatkozatával, Jack Grealish sajátos gólörömével és a vasárnapi nyitómérkőzés utáni zűrzavarról érkezett jelentésekkel. Tartsatok velünk! A nap száma: 12 Összesen egy tucat gólt láthattunk tegnap a világbajnokság három mérkőzésén. Ezt az igen jó mérleget elsősorban az Anglia – Irán találkozónak köszönhetjük, amely nyolc találatot hozott és 6:2-es angol győzelemmel ért véget. Hollandia két kései góllal 2:0-ra verte a mérkőzés nagy részében jobban játszó Szenegált, míg Wales ugyancsak egy utolsó percekben értékesített 11-esnek köszönhetően mentett pontot az Egyesült Államok ellen (1:1). A vasárnap kettő góllal együtt már 14-nél tartunk, úgyhogy kíváncsian várhatjuk, hogyan alakulnak ilyen szempontból a mai mérkőzések. A nap öröme: Jack Grealish egy beteg gyermeknek táncolt Az idén eddig szenvedő Anglia kiütéses győzelemmel kezdte katari szereplését, hiszen 6:2-re győzött Irán ellen. A mérkőzés utolsó gólját a nem sokkal korábban csereként beállt Jack Grealish szerezte kevéssel a hosszabbítás kezdete előtt. A Manchester City támadója különleges gólörömöt mutatott be, lényegében úgy táncolt, mint egy kukac. Nem volt véletlen ez a sajátos megmozdulás, ugyanis ezzel kívánt üzenni…

A tartalom megtekintéséhez kérünk jelentkezz be vagy regisztrálj a Sportudvar Prémiumra vagy a Sportújságíró Műhelybe!