Kézilabda, kosárlabda, vízilabda, jégkorong, röplabda és kamionozás – Hétvégi Összefoglaló

Október első hétvégéje elsősorban a hazai sorozatok miatt volt eseményekben bővelkedő a magyar sportban. Fordulót rendeztek a kézilabda-, a kosárlabda-, a röplabda- és a jégkorong-bajnokságban, a Vasas férfi pólósai Bajnokok Ligája-selejtezőn voltak érdekeltek, Kiss Norbi pedig befejezte a kamionos Európa-bajnokság idei szezonját. Minderről szó esik a Hétvégi Összefoglalóban! Kézilabda: Nem hibáztak a nagyok a férfi NB I-ben A Gyöngyös jól tartotta a lépést a Telekom Veszprémmel a férfi kézilabda NB I 5. fordulójának keretében lejátszott mérkőzés elején, sokáig egy góllal ment csak a legutóbbi kiírás ezüstérmese, még 11:10 is volt az állás. Ezt követően viszont elhúzott a Veszprém, négygólos hazai vezetéssel vonultak szünetre a felek. A második játékrész elején még két gólra visszajött a Gyöngyös, de kiegyenlíteni már nem tudott, sőt ezután már csak egyre nagyobbra nyílt az olló a két csapat között. A végére semmi izgalom nem maradt, a Veszprém 39:30-ra nyerni tudott, s továbbra is százszázalékos.  Gasper Marguc a 350., míg Ilic Zorán az 50. mérkőzését játszotta Veszprém-mezben. A Pick Szegednek nem okozott legyőzni a Ferencvárost. Alilovicék végig kézben tartották a mérkőzést, a különbség tízgólos is volt. A meccs hajrájában az FTC némileg kozmetikázta az eredményt, de nem tudta szorossá tenni.A vége 39:33 lett. Rosta Miklós egymaga 13 gólt szerzett, vagyis a teljes hazai termés harmada fűződik a…

A tartalom megtekintéséhez kérünk jelentkezz be vagy regisztrálj a Sportudvar Prémiumra vagy a Sportújságíró Műhelybe!